Usługi

Telefon zgłoszeniowy (codziennie)

Wymiana podzespołów

01.

Są sytuacje po których wymiana pojedynczych podzespołów nie wystarczy. Tak się dzieje, gdy laptop np. wpadnie pod auto, spadnie z wysokiego piętra lub się spali. W pozostałych przypadkach jesteśmy wstanie zdiagnozować i określić elementy, które należy wymienić.

Wtedy wstawiamy nowe podzespoły komputer działa.

Naprawa komputerów

Instalacja programów

02.

Każdy komputer oprócz całego zestawu elektroniki wyposażony jest oprogramowanie za pomocą którego komunikuje się z użytkownikiem. Poczynając od systemu operacyjnego, który stanowi jądro komputera wymaga tzw.  oprogramowania użytkowego.

My to oprogramowanie potrafimy zainstalować i przygotować komputer do każdego zadania.

Naprawa laptopów i komputerów

Usuwanie wirusów

03.

Wirusy komputerowe, to zmora naszych czasów. Pomysłowość twórców tego typu złośliwego oprogramowania nie zna granic. Dlatego też wirusy możemy podzielić na kilka kategorii: rootkit, spyware, backdoor, exploit, keylogger. (wyjaśnienie znajdziecie na naszym blogu)

My to złośliwe oprogramowanie potrafimy zidentyfikować i skutecznie usunąć.

Usuwanie wirusów

Układy chłodzenia

04.

Każdy komputer wykonując miliardy operacji w ciągu sekundy wydziale ciepło, które musi być skutecznie odprowadzone z jego wnętrza. Do tego celu służą całe układy chłodzenia poczynając od radiatorów, wentylatorów kanałów. Często wymagają one tzw. konserwacji.

Sprawdzamy kompleksowo te układy, czyścimy, konserwujemy a czasem wymieniamy.

Chłodzenie laptopa

Odzyskiwanie danych

05.

Jak ważne są dla każdego użytkownika dane zapisane w komputerze nie trzeba nikogo przekonywać. Czasem jednak zapomnimy zrobić ich kopie, bądź po prostu nie przywiązujemy do tego należytej wagi i w przypadku nagłej awarii nie mamy do nich dostępu.

W takich wypadkach dokładamy wszelkich starań by dotrzeć do tych danych i skutecznie je przywrócić. 

Odzyskiwanie danych z komputera

Szyfrowanie danych

06.

Szyfrowanie danych na dysku nie jest powszechnie stosowane, niemniej w określonych systuacjach może okazać się niezbędne. Np. gdy zostanie nam skradziony komputer nie chcemy, by zawartość naszego komputera nie dostała się w niepowołane ręce.

Możemy dokonać takiego szyfrowania wówczas zawartość dysku jest niedostępna dla niepowołanych osób.

Szyfrowanie danych

Oprogramowanie firmowe

07.

Oprogramowanie dla firmy jak sama nazwa wskazuje nie jest dla każdego użytkownika. Za jego pomocą firmy prowadzą gospodarkę magazynową, wystawiają dokumenty, prowadzą rozliczenia z fiskusem czy naliczają wynagrodzenia pracowników. Do tego wysyłają dokumenty do różnych urzędów i instytucji podpisując je za pomocą elektoniczych certyfikatów.

Potrafimy takie oprogramowanie wdrożyć, przeszkolić personel jak również naprawić w razie jakichkolwiek awarii.

Programy dla firm

Szybka obsługa na telefon zgłoszeniowy (codziennie)

Zadzwoń, zgłoś usterkę my zajmiemy się resztą. Ustalimy  dogodny dla Ciebie termin i naprawimy Twój sprzęt.

Shopping Cart